RegionWiadomość dnia

Zakaz opuszczania kraju i 40 tys. zł poręczenia za posiadanie marihuany

Kryminalni z Częstochowy zatrzymali 26-latka związanego ze środowiskiem pseudokibiców, który posiadał przy sobie narkotyki o czarnorynkowej wartości 18 tysięcy złotych. Decyzją sądu mieszkaniec Częstochowy został objęty policyjnym dozorem i ma zakaz opuszczania kraju. Dodatkowo ma wpłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych tytułem poręczenia majątkowego.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej i pseudokibiców ustalili, że 26-letni mieszkaniec Częstochowy posiada przy sobie znaczną ilość narkotyków.

W ubiegłą sobotę zatrzymali go do kontroli drogowej. W swoim BMW przewoził znaczną ilość marihuany, wystarczającą do sporządzenia nawet 600 porcji dilerskich oraz broń pneumatyczną, która została zabezpieczona do dalszych badań.

Decyzją sądu, 26-latek został objęty policyjnym dozorem, ponadto ma zakaz opuszczania kraju i musi wpłacić 40 tysięcy złotych poręczenia majątkowego.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Źródło i foto: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wszyscy możemy pomóc Ewie Kopczyńskiej! Charytatywny koncert w TVS już w sobotę!

Dwóch górników zginęło w wypadku w kopalni Mysłowice-Wesoła!

Śląskie: Na granicy z Czechami i Słowacją skontrolowano już ponad 5 tysięcy osób

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close