AlarmKrajRegionSportWiadomość dnia

Zapisy na Bieg Katorżnika 2017: Dzisiaj o 20.00 dogrywka!

Zapisy na Bieg Katorżnika 2017 z 14 stycznia trwały zaledwie 10 minut. Nie obyło się bez drobnych problemów technicznych, gdy o godz. 20:00 około 1 300 osób zalogowało się w formularzu rejestracyjnym! Z pewnością dla wielu było nerwowo, bo trzeba było przebrnąć przez formularz jeszcze raz. Ale ta adrenalina to nic, w porównaniu z tym co będzie się działo 12 sierpnia w Lublińcu!

 

Wszystkie limity podczas zapisów wyczerpały się jednego dnia. Zwykle do końca stycznia trwały zapisy drużyn i kategorii dziecięcych. Teraz są jeszcze miejsca w biegu dla Babci i Dziadków.

 

Organizator wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców i zwiększa ilość miejsc w biegu dla najmłodszych (do 8 lat). Będzie podział na dziewczynki i chłopców i co za tym idzie nieznaczna zmiana minut ich startu (10:07 i 10:15).

 

W dogrywce po końcowych rejestracjach przelewów może pojawić się kilkadziesiąt pakietów. Dokładnie 24.01 o godz. 20 będą odblokowane zapisy na dogrywkę XIII Biegu Katorżnika 2017 na  http://www.zmierzymyczas.pl/7…/110-bieg-katorznika-2017.html

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close