RegionSportWiadomość dnia

ZAWODY DESKOROLKOWE – RED BULL MIND THE GAP 12.06. W KATOWICACH!

W sobotę, 12 czerwca w Katowicach odbędą się otwarte zawody deskorolkowe Red Bull Mind
The Gap. Na skateparku PTG zostanie postawiona specjalnie dobudowana konstrukcja,
która pozwoli uczestnikom na oddanie skoków nad luką o szerokości niespełna 2 metrów.

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

W sobotę, 12.06. w Katowicach odbędą się otwarte zawody deskorolkowe Red Bull Mind The Gap. Na skateparku PTG zostanie postawiona specjalnie dobudowana konstrukcja, która pozwoli uczestnikom na oddanie skoków nad luką o szerokości niespełna 2 metrów.

Deskorolkowe zawody w Katowicach rozpoczną się w sobotę, 12.06. o godzinie 14:30. Formuła Red Bull Mind The Gap bazuje na kreatywności i umiejętnościach uczestników. Do przeskoczenia jest płaska luka, nazywana gapem. Najciekawsze i najlepsze technicznie tricki zrobione nad gapem wyłoni jury, w składzie którego znalazły się legendy polskiej sceny skate: Andrzej Skrobański, Kuba Perzyna i Gutek Szymański.

— Skakanie przez gap to międzynarodowy klasyk, jeżeli chodzi o jazdę na deskorolce. Czy to gap między chodnikami w San Francisco, czy uliczka w Barcelonie – każdy chciał znaleźć coś takiego u siebie w mieście i się z tym zmierzyć. Teraz będzie taka właśnie okazja i cieszę się, że Mind The Gap w końcu zawitało do Polski! mówi Tomek Kotrych, współorganizator serii wydarzeń.

O uznanie sędziów może powalczyć każdy uczestnik, który ukończył co najmniej 16 lat. Wszyscy, którzy dokonają bezpłatnej rejestracji online, otrzymają gadżety Red Bull Mind The Gap. Za trzy „best tricki” w kategorii dziewczyn i chłopaków przewidziane są nagrody rzeczowe od partnerów wydarzenia: Samsunga, Garmina i Supersklep.pl. Międzynarodowe zawody Red Bull Mind The Gap odbywały się już w Ameryce, Afryce i Azji. Polscy fani deskorolki będą mieli okazję sprawdzić się w tym formacie jako pierwsi
w Europie.

 

źródło: RED BULL

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Będzie luzowanie obostrzeń na wakacje! Premier przedstawił HARMONOGRAM

Koszmar w Dąbrowie Górniczej! Faszerowała niemowlę amfetaminą i znęcała się nad nim [WIDEO]

Konwalie śmiertelnie niebezpieczne? 16-latka trafiła do szpitala z zaburzeniami rytmu serca [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close