RegionWiadomość dnia

Zbiórka idzie pełną parą! Gry i planszówki w Chorzowie na wagę złota. Trafią do dzieci!

Wielka zbiórka gier planszowych w Chorzowie. Chorzowska Strefa Wolontariatu organizuje świąteczną zbiórkę dla małych pacjentów z Zespołu Szpitali Miejskich oraz podopiecznych domów pomocy społecznej.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

– Zbieraliśmy już maskotki, artykuły papiernicze, artystyczne, zbieraliśmy różnego rodzaju zabawki, a w tym roku zbieramy gry planszowe i edukacyjne. Chcieliśmy urozmaicić trochę tę zbiórkę, nie chcemy powtarzać się – mówi Jolanta Kiolbasa, Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie.

Wszystkie zebrane gry zostaną wręczone jako prezenty świąteczne. Osoby, które chcą pomóc muszą pamiętać, że ze względów higienicznych gry muszą być nowe.

 

O zbiórce planszówek w Chorzowie informowaliśmy już wcześniej:

W Chorzowie ruszyła świąteczna zbiórka. Potrzebne są planszówki!

– Grudzień to jest taki czas dzielenia się radością i nie da się ukryć dzielenia się również prezentami. My chcemy wspomóc te osoby, które święta będą musiały spędzić poza domem. Mamy nadzieję, że to choć troszeczkę umili im czas świąteczny i troszeczkę doda tego ciepła, radości ze świąt mówi Kamil Nowak, Urząd Miasta w Chorzowie.

Gry można przynosić do siedzimy Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Wolności lub do urzędu miasta. Zbiórka potrwa do 16 grudnia.

DZIURY WSTYDU! W Rudzie Śląskiej można stracić zawieszenie! Serwis SILESIA FLESZ od poniedziałku do piątku o 16.00, 17.45, 20.00 i o 23.00 w TVS!

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zima stulecia w Polsce? Kiedy nadejdzie zima? [DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY, ZIMA 2019]

Mamy to! Wiktoria Gabor zwyciężyła Eurowizję Junior 2019!

Policjanci spalili narkotyki. Z dymem poszło 77 kilogramów marihuany, amfetaminy i dopalaczy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close