AlarmRegionWiadomość dnia

Zderzenie dwóch ciężarówek i osobówki. DK 1 na Pszczynę i Bielsko stoi! Ogromny korek po wypadku w Kobiórze

Kompletnie zakorkowana Droga Krajowa nr 1! Nie pojedziecie z Tychów na Pszczynę i Bielsko-Białą. Na jezdniach w tym kierunku, na wysokości miejscowości Kobiór zderzyły się dwie ciężarówki, a w drugiej kolizji ciężarówki i samochód osobowy.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz bije kolejne rekordy z WOŚP i pyta kto i po co bije kota?!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wypadki – a w zasadzie dwie kolizje – na DK 1 w Kobiórze miał miejsce w czwartek, 23 stycznia przed godz. 13.00. Jak wynika z informacji przekazanych nam przez drogówkę – na jezdni DK 1 w kierunku Pszczyny, w miejscowości Kobiór zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka, a w drugiej kolizji zderzyły się dwie ciężarówki.

Policja nie ma na razie informacji o poszkodowanych – są za to ogromne korki. Jadąc z Tychów w stronę Pszczyny czy Bielska, na DK 1 czeka Was ogromny korek. Trasa w tym kierunku jest całkowicie zablokowana.

-Radzimy już w Tychach zjechać na Aleję Bielską, lub kierować się na Pszczynę DW 928 lub DW 931. Na razie te trasy są przejezdne, DK 1 od Tychów w stronę Pszczyny jest kompletnie nieprzejezdna – powiedział nam dyżurny stanowiska kierowania śląskiej drogówki.

Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają u trudnienia – służby muszą zakończyć czynności w miejscu wypadku na DK 1, trzeba też usunąć rozbite samochody – wtedy dopiero będzie można puścić ruch.

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Dąbrowa Górnicza: Ojciec kilkanaście razy dźgał nożem 6-letnią córkę! Są NOWE FAKTY. Zobaczcie WIDEO

Kamienica w Katowicach wali się przez budowę hotelu? Mieszkańcy są przerażeni! [WIDEO]

Nałożył pierścień na penisa. Strażacy musieli przyjechać ze szlifierką do szpitala!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close