RegionWiadomość dnia

Dąbrowa Górnicza: Ojciec kilkanaście razy dźgał nożem 6-letnią córkę! Są NOWE FAKTY. Zobaczcie WIDEO

39-letni mężczyzna, który ranił swoje 6-letnie dziecko nożem w Dąbrowie Górniczej, a później najprawdopodobniej próbował sobie odebrać życie – prawdopodobnie cierpi na schizofrenię. Jak udało nam się ustalić mężczyzna zaatakował córkę nożem do tapet.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz bije kolejne rekordy z WOŚP i pyta kto i po co bije kota?!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

– Do zdarzenia doszło na jednym z dąbrowskich osiedli Reden. Mężczyzna, jak i córka, po całym zajściu zostali przewiezieni do szpitala. Córka została poddana operacji. Na chwilę obecną jej stan jest stabilny, nie zagrażający życiu i zdrowiu. Dalsze czynności prowadzi Prokuratura Rejonowa w Dąbrowie Górniczej, która nadzoruje naszych dąbrowskich śledczychmówi mł. asp. Bartłomiej Osmólski, KMP w Dąbrowie Górniczej.

Prokuratura Rejonowa w Dąbrowie Górniczej wszczęła śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa
Prokuratura Rejonowa w Dąbrowie Górniczej wszczęła śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa

39-letni mężczyzna trafił do szpitala w Sosnowcu. Z kolei 6-latka do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. – Z licznymi ranami kłutymi szyi, brzucha, również z ranami powierzchniowymi, natychmiast trafiła na blok operacyjny. Zabieg trwał 4 godziny, obecnie dziecko jest hospitalizowane na oddziale chirurgii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka – mówi Wojciech Gumułka, GCZD w Katowicach.

Prokuratura Rejonowa w Dąbrowie Górniczej wszczęła śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa. Niewykluczone, że zanim mężczyzna usłyszy zarzuty, będzie konieczne wydanie opinii przez lekarza psychiatrę.

 

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Masakra w Dąbrowie Górniczej! 6-latka kilkanaście razy ugodzona nożem! Dźgał ojciec?

Dostałeś SMS-a z prośbą o dopłatę do przesyłki? Uważaj! To oszustwo!

Kosiniak-Kamysz w Katowicach: Połączenie Śląska i Małopolski to ogromna szansa!

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close