KrajRegion

ŻYWIEC: Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS! 5 kwietnia

ŻYWIEC – Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS już 5 kwietnia. Jakie gwiazdy TVS zobaczymy na scenie? Sprawdź szczegóły wydarzenia!

 

Jesteście gotowi na Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS? Już 5 kwietnia Szlagier Show odwiedzi Żywiec, a wraz z nim najlepsza muzyka w wykonaniu znanych i lubianych gwiazd TVS! Kto zagra w ten wyjątkowy wieczór?

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wielki test niemieckich słodyczy. TOP 5 Silesia Flesz

Szlagier Show w Żywcu

Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS to nie tylko możliwość posłuchania na żywo największych, szlagierowych gwiazd. To również okazja do spotkania się i wspólnego biesiadowania fanów i widzów Telewizji TVS.

Parada Gwiazd Telewizji TVS odbędzie się 5 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu (Aleja Wolności 4). Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00. Imprezę poprowadzi Nina Nocoń, znana widzom TVS m.in. z prowadzenia programu „Cafe Silesia”, „Weekend z TVS” czy „Pogody TVS”.

 

Kto zagra?

Damian Holecki

Kola & Jula

Metrum Reni & Marco

Duo Fenix

 

Pamiętaj, że te i wiele innych szlagierowych gwiazd możesz oglądać w każdą niedzielę o 19:25 w programie „Szlagierowa Lista” w TVS!

Szlagierowa Lista TVS: wydanie 17.03.2019

 

Bilety

Nie przegap okazji i dołącz do wydarzenia! Bilety dostępne są na portalu Kup Bilecik oraz na stronie Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu.

KUP BILET

Organizatorem koncertu jest Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS. Partnerem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Żywcu oraz Miasto Żywiec.

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS? Śledź facebookowy fan page Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS oraz Telewizji TVS!

Telewizja TVS Studia Nagrań i Wydawnictwo TVS

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Jastrzębie-Zdrój: Parada Gwiazd Telewizji TVS 30 marca [HOLECKI I INNI]

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close