O NAS


KIM JESTEŚMY?

Jest 2008 rok, na listach przebojów króluje katowicki zespół Feel, trwała małyszomania a Kamil Stoch ma dopiero przed sobą piękną karierę. Do Bytomia po kilkudziesięcioletnim pobycie w Warszawie wraca pomnik Lwa  (niektórzy mówią, że był tam wbrew swojej woli a na pewno woli mieszkańców Bytomia). W kosmos startuje rakieta z satelitą Eutelsat Hot Bird 13C , a to właśnie za jego pośrednictwem do widzów w całej Polsce i Europie trafia sygnał rozpoczynającej nadawanie w 2008 roku Telewizji TVS. Dokładnie 29 marca o godzinie 10:00 wśród 114 polskojęzycznych kanałów pojawia się pierwsza komercyjna i regionalna telewizja ze Śląska. Wraz z nią rusza portal i radio internetowe.

Jej pomysłodawcą jest Arkadiusz Hołda, który pytany o to, dlaczego nowa Telewizja na Śląsku, szczerze przyznaje – „Pomysł na powstanie tej stacji zrodził się dwa lata temu patrząc w telewizor więcej wiedziałem o wydarzeniach w Warszawie niż w Katowicach i zacząłem zastanawiać, czy taka telewizja może powstać”. Okazuje się, że nawet nie tyle może, co musi. Do realizacji tego pomysłu przekonuje Arkadiusza Hołdę wiele osób świat nauki czy kultury.

Mijają lata a Telewizja TVS staje się prawdziwą instytucją. Oprócz działalności nadawczej pojawia się Fundacja TVS, Agencja Koncertowa i Studio Nagrań, a także
CENTRUM SZKOLENIOWE TVS
, które jest certyfikowaną jednostką szkoleniową wpisaną do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

(Sprawdź jak działamy)

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Centrum Szkoleniowe TVS organizuje szkolenia i warsztaty. Specjalizujemy się w szkoleniach, których efektem jest zdobycie wyjątkowych umiejętności potrzebnych nie tylko w kontaktach z mediami, ale również podczas wystąpień publicznych czy autoprezentacji. To jednak nie wszystko, bo stale powiększamy naszą ofertę szkoleniową i z dumą możemy powiedzieć, że nie ma takiego szkolenia, którego nie moglibyśmy zorganizować. Ofertę szkoleniową budujemy w oparciu o konkretne cele i możliwości biznesowe naszych klientów. Stawiamy na autorskie programy Szkoleniowe.

OFERTA SZKOLEŃ

CO NAS WYRÓŻNIA 

PRZEDE WSZYSTKIM PODEJŚCIE. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci mają różne potrzeby, dlatego szkolenia budujemy w oparciu o ich analizę. Cechują nas dopracowane metody, najwyższe standardy i nacisk na praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy. STAWIAMY NA REZULTATY. Staramy się budować profesjonalne relacje biznesowe, zależy nam na tym by było one oparte na wzajemnym szacunku i uczciwości. Jasno komunikujemy, jak i gdzie możemy pomóc oraz na jakie efekty po szkoleniu możecie liczyć. Gdy trzeba wzmocnić rezultaty JESTEŚMY GOTOWI DO DZIAŁANIA.

Centrum Szkoleniowe TVS to nie tylko szkolenia medialne, nasza oferta jest szeroka, zachęcamy by się z nią zapoznać. Zdobywanie wiedzy i umiejętności nie musi być drogie, pomagamy uzyskać finansowe wsparcie na organizację szkoleń.

JAK DZIAŁAMY

Mamy DUŻE DOŚWIADCZENIE w organizacji szkoleń i UNIKALNE MOŻLIWOŚCI. Dysponujemy bazą techniczną, która daje szansę prowadzenia szkoleń w formie warsztatów. Profesjonalne studia telewizyjne, pozwalają nam bardzo dokładnie odzwierciedlić środowisko i sposób pracy mediów, a tym samym przygotować na kontakty z nimi. Służymy pomocą także tym, którzy w świecie wirtualnym stawiają pierwsze kroki. Internet, zwłaszcza konstruowanie i administrowanie portalami nie ma dla nas tajemnic. Podpowiemy, jaki poruszać się po mediach społecznościowych, jak konstruować treści by zostać zauważonym w sieci i jak zbudować celową strategię promocyjną. To nie wszystko co oferujemy.

Zachęcamy do kontaktu!

KONTAKT