Jak pomóc – Osoba fizyczna

Jak pomóc – Osoba fizyczna

  • wpłata darowizny
  • wspieraj nas regularnie
  • podaruj 1% podatku
  • charytatywni allegro

Wpłata darowizny

Aby pomóc Fundacji TVS dbać o swoich podopiecznych wystarczy przekazać dowolną kwotę w formie darowizny na jej konto. Wystarczy wykonać przelew elektroniczny lub tradycyjny na niżej podane konto Fundacji TVS.

Nasze konto: 02 1020 2313 0000 3402 0381 9422 (PKO BP SA Oddział 11 w Katowicach).

Wspieraj nas regularnie

Można wpłacać na nasze konto systematycznie, aby nasza Fundacja mogła regularnie wspierać Podopiecznych. Wystarczy zostać stałym Darczyńcą. Dzięki takim regularnym wpłatom możemy pomagać coraz większej liczbie podopiecznych. Wystarczy, że założysz zlecenie stałe w banku na dowolną kwotę, wówczas regularnie będziesz wspierał naszych podopiecznych. Regularnie to może być co miesiąc, co kwartał, czy co tydzień – wszystko zależy od Ciebie.

Nasze konto: 02 1020 2313 0000 3402 0381 9422 (PKO BP SA Oddział 11 w Katowicach).

Podaruj 1% podatku

Przekazując nam 1% podatku pomagasz nam ułatwiać życie naszym podopiecznym. 1% podatku to niewiele, a dla nas ma ogromne znaczenie. Wystarczy podczas rozliczania podatku rocznego wpisać nasz numer KRS 0000361862.

Charytatywni.allegro

Masz przedmioty, których już nie potrzebujesz i chciałbyś oddać je komuś, a przy okazji wesprzeć Fundację TVS, zapraszamy do skorzystania z serwisu charytatywni.allegro. Wystawiając tam przedmiot na aukcję można wybrać konkretny cel charytatywny, na który zostaną przekazane pieniądze uzyskane z licytacji, ale nie koniecznie. Wystarczy wejść na stronę http://charytatywni.allegro.pl/ zalogować się i wystawić przedmiot na rzecz naszej Fundacji.

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close