KrajRegion

1 czerwca rząd chce znieść kolejne obostrzenia. Jaki jest plan?

Bardzo możliwe, we wtorek, 26 maja,  rząd ogłosi kolejne etapy odmrażania kolejnych sektorów gospodarki. Tym razem będzie to rozrywka i rekreacja.

 

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Jak informuje RMF FM, prawdopodobnie jutro rząd ogłosi kolejne etapy znoszenie restrykcji. Przede wszystkim odzyskamy możliwość szerszego uprawiania sportu.

Rząd ma ogłosić, że od 1 czerwca otwarte będą mogły być siłownie i kluby fitness, oczywiście z ograniczeniami. W ich ramach zamknięte będą natryski, będzie obowiązek dezynfekowania sprzętu po każdym ćwiczącym, będzie także limit klientów.

Oprócz kultury fizycznej rząd ma także zapowiedzieć odmrożenie kultury klasycznej. Trwają prace nad otwarciem kin, ostatecznej decyzji jeszcze nie ma, ale jeżeli rząd na to pozwoli, to w salach zajęte będzie mogło być co drugie miejsce – informuje RMF24.pl

Na konferencji ministerstwo ma ogłosić coś, co zostało zapowiedziane już w zeszłym tygodniu – będą mogły odbywać się wesela, ale maksymalnie do 50 osób.

Źródło: RMF24.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zasady funkcjonowania placówek oświatowych i żłobków [AKTUALIZACJA 25.05.2020]

Koszmar w Rybniku! Matka wyrzuciła 11-miesięczne dziecko oknem! W jakim jest stanie?

Landrynki wciąż uziemione. WIZZ AIR wydłuża zawieszenie lotów do i z Polski

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close