Region

14-latka zorganizowała urodziny. Straż miejska musiała wezwać karetkę

W czwartek częstochowscy strażnicy miejscy interweniowali wobec grupy młodzieży, która spożywała alkohol. W stanie największego upojenia alkoholowego znajdowała się… 14-letnia kobieta, która wówczas miała urodziny.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

W czwartek strażnicy miejscy patrolowali dzielnice Błeszono i Wrzosowiak. Około godz. 17:40 otrzymali informację o młodzieży, która ma spożywać alkohol w miejscu publicznym, a jedna z uczestniczek dość dziwnie się zachowuje. Nie może poruszać się o własnych siłach, sprawia wrażanie osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Strażnicy miejscy szybko zlokalizowali grupę młodzieży i pomogli kobiecie, która miała problemy z poruszaniem się. Na miejscu patrol Straży Miejskiej stwierdził, iż jest ona w stanie bardzo znacznego upojenia alkoholowego. Funkcjonariusze Straży Miejskiej szybko ustalili od pozostałych uczestników, że kobieta skończyła zaledwie…14 lat. Na miejsce strażnicy miejscy niezwłocznie wezwali załogę pogotowia ratunkowego oraz ojca dziewczyny. O sprawie strażnicy miejscy poinformowali też policjantów.

Źródło: Straż Miejska Częstochowa

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Mężczyzna zastrzelony przez policję w Rudzie Śląskiej. Jak do tego doszło? [NOWE FAKTY]

Śląskie: Pierwszy Punkt Szczepień Powszechnych już działa. Takich jak w Bielsku będzie 16

W Żywcu rzucali kamieniami w jubilera, w Buczkowicach wdarli się do sklepu. Włamywaczy nagrał monitoring [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close