AlarmRegionWiadomość dnia

17-latka zginęła na torach w Mikołowie! Śmiertelny wypadek sparaliżował ruch kolejowy

Śmiertelny wypadek na torach w Mikołowie. Doszło tu w środę, 19 maja do potrącenia. Są spore utrudnienia dla pasażerów – Koleje Śląskie, które organizują w regionie kolejowy transport pasażerski – odwołały pociągi jeżdżące przez Rybnik.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Śmiertelne w skutkach potrącenie osoby pieszej przez pociąg miało miejsce w Mikołowie w środę, 19 maja. Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały tuż po godzinie 14.00. Ze wstępnych informacji policji wynika, że pod kołami pociągu zginęła 17-letnia dziewczyna. Tragedia miała miejsce na stacji kolejowej Mikołów w samym centrum miasta. Na razie nie są znane przyczyny wypadku – policja bada wszystkie możliwości, pod uwagę brane jest także samobójstwo.

Na miejsce natychmiast ściągnięto wszystkie służby – jest także policja zabezpieczająca miejsce tragedii oraz prokurator. Trwa zbieranie śladów i sporządzanie dokumentacji. Na ten czas trzeba było wstrzymać ruch na linii kolejowej Katowice – Chałupki. Koleje Śląskie odwołały z powodu wypadku wszystkie pociągi na odcinku Katowice – Racibórz oraz Katowice – Chałupki. Wstrzymane są więc pociągi przez Wodzisław Śląski i przez Rybnik. Pasażerom Koleje Śląskie podstawiają komunikację zastępczą.

 

źródło: rybnik.com.pl
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szpital tymczasowy w Katowicach zostanie zlikwidowany już w czerwcu [WIDEO]

Opóźnienia w dostawach szczepionek Johnson & Johnson. Jak to wpływa na szczepienia w woj. śląskim?

Muzeum PRL w Rudzie Śląskiej nie otworzy się w tym roku. Powodem koronawirus

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close