AlarmRegionWiadomość dnia

215 km/h po autostradzie A1. Kierowca audi złapany przez grupę SPEED [WIDEO]

Aż o 75 km/h przekroczył prędkość kierowca audi, który urządził sobie wyścig częstochowskim odcinkiem autostrady A1. Został zatrzymany przez policjantów z grupy SPEED.

 

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Mężczyzna został zatrzymany do kontroli w poniedziałek, przed 8.00 przez mundurowych z Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, a na jego konto „wpłynęło” 10 punktów karnych.

Brawura i prędkość to główne przyczyny wypadków drogowych na polskich drogach. W ręce policjantów wchodzących w skład śląskich grup Speed regularnie wpadają drogowi piraci, którzy nie mogą liczyć na pobłażliwość stróżów prawa. Stawką nie są bowiem nawet najsurowsze grzywny i punkty karne, lecz ludzkie życie i zdrowiepiszą policjanci na swojej stronie.

I zapowiadają – w przypadku rażącego łamania przepisów – nie będzie taryfy ulgowej. – Mundurowi będą nadal surowo karali kierowców, których nieprzemyślane zachowania na drodze mogą doprowadzić do wielu ludzkich tragediidodaje policja na stronie internetowej.

Źródło i wideo: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Masowe badania górników na koronawirusa w Rudzie Śląskiej. Testy w Bielszowicach i KWK Ruda

Kibice Ruchu Chorzów nie chcą zwrotu za karnety na mecze. Chcą tak pomóc klubowi w ciężkim czasie!

Prezydenci, burmistrzowie, aktorzy rapują! Śląskie zwariowało na punkcie #hot16challenge! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “215 km/h po autostradzie A1. Kierowca audi złapany przez grupę SPEED [WIDEO]”

  1. wolne zarty…..na ogol zatrzymuja gapiowatych emerytow.i lupia az milo–niemilo…po zagorzu szaleja sobie mlodziency z takim rykiem,ze uszy puchna….nie wspomne o predkosci….bo tej juz nikt nie przestrzega…no,ale skoro wladza ma dla ludu tylko pogarde,swawole .lamanie konstytucji… i 500+ na morde w kubel…ewentualnie dluga pale ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close