RegionWiadomość dnia

9-latka z Orzesza uduszona! Są NOWE FAKTY o rodzinnej tragedii! [WIDEO]

Znane są okoliczności rodzinnej tragedii, do której doszło pod koniec marca w Orzeszu . Przypomnijmy, że ojciec i córka zginęli w domu, matka dziecka z ranami kłutymi trafiła do szpitala.

 

 

Kryminalne nowości w TVS! Zobaczcie nasze seriale „Prawo i porządek” oraz „Napisała: Morderstwo”

-Dotychczas udało się ustalić przyczynę zgonu dziecka. Tą przyczyną zgonu było uduszenie. Natomiast do tej pory nie wpłynęła opinia z sekcji zwłok mężczyzny, natomiast wpłynęła część badań laboratoryjnych. Dowiedzieliśmy się, że we krwi pobranej od zmarłego mężczyzny ujawniono obecność hemoglobiny tlenkowęglowej, co oznacza że być może doszło u niego do zatrucia tlenkiem węgla – mówi Tomasz Rygiel, Prokuratura Rejonowa w Mikołowie.

Wiadomo, że mężczyzna nie był pod wpływem alkoholu. Prokuratura wciąż czeka na wyniki badań stwierdzające czy był pod wpływem innych substancji psychoaktywnych.

Przesłuchana została już 41-letnia matka dziecka. Według jej relacji została ona zaatakowana przez męża. Prokuratura podkreśla, że to najbardziej prawdopodobny rozwój zdarzeń, ale dodaje że wszystkie scenariusze wciąż są brane pod uwagę.

Próbuje także odpowiedzieć na pytanie dotyczące przyczyny wybuchu pożaru i motywu zbrodni. Tu badany jest także wątek mówiący, że mężczyzna targnął się na życie bliskich i swoje ze względu na problemy finansowe.

 

autor: Sandra Hajduk

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Handel, kościoły, lasy, parki! Rząd 20 kwietnia znosi obostrzenia i zakazy w czasie epidemii koronawirusa!

Maseczki zatrzymają koronawirusa? Od 16 kwietnia śląskie ulice są ich pełne! [WIDEO]

Śląskie: Idą w pielgrzymce dookoła domu! Inaczej się nie da przez koronawirusa! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close