AlarmRegionWiadomość dnia

Adam Małysz i dramatyczny apel do turystów: „Przyjedźcie do Wisły, wesprzyjcie tych ludzi!” [WIDEO]

– Niestety większość z nich została pozbawiona środków do życia – mówi o lokalnych przedsiębiorcach z Wisły legendarny skoczek Adam Małysz. I zachęca turystów, aby ci wsparli lokalny biznes.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

W opublikowanym wczoraj na fanpage Wiślańskiej Organizacji Turystycznej nagraniu Adam Małysz prosi, aby wesprzeć przedsiębiorców. – W takiej sytuacji można tylko i wyłącznie zachęcić, jak już te obostrzenia zostaną w jakimś stopniu poluzowane, żebyście wy, jako turyści, odwiedzili Wisłę. Jest tutaj mnóstwo atrakcji, które możecie zobaczyć i możecie wesprzeć tych ludzi, oczywiście jeśli pensjonaty, czy restauracje zostaną otwarte. Wiadomą sprawą jest, że cała ta sytuacja pewnie jeszcze potrwa, obostrzenia będą stosowane – mówi.

WIDEO Z NAGRANIEM ADAMA MAŁYSZA MOŻNA OBEJRZEĆ TUTAJ

Nie jest tajemnicą, że zima to złoty okres dla lokalnych przedsiębiorców w Wiśle. Teraz, ze względu na epidemię, liczą straty, a te idą w miliony. Już w ubiegłym tygodniu podczas konferencji prasowej przedsiębiorcy zapowiedzieli, że bez względu na decyzje rządowe, planują otworzyć stoki, restauracje i hotele od 1 lutego.

Decyzja, czy rząd poluzuje obostrzenia w najbliższym czasie jeszcze nie zapadła. Te na pewno potrwają do końca stycznia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus: Znowu brakuje na Śląsku osocza ozdrowieńców!

Śnieg nadciąga do Polski! Temperatury nadal dodatnie. Sprawdź prognozę pogody

Kiedy przypadają niedziele handlowe w 2021 roku? Będzie ich tylko siedem

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close