AlarmKrajRegionSport

Adam Małysz ma koronawirusa! Narciarski mistrz wszech czasów wydał OŚWIADCZENIE!

Adam Małysz ma koronawirusa! Wyniki testu na koronawirusa, jakie przeszedł najwybitniejszy polski skoczek narciarski wszech czasów są niestety pozytywne. O tym, że ma koronawirusa, Adam Małysz poinformował wszystkich na swoim facebooku.

 

 

„Zostań prezydentem za 13 tysięcy! Jak to zrobić? TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

-Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia – napisał na swoim facebooku Adam Małysz, informując o zakażeniu się koronawirusem.

Przebadane zostaną także osoby, które miały ostatnio z naszym narciarskim multimedalistą bezpośredni kontakt.
-Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności poinformował Adam Małysz.

Adam Małysz w poście, w którym informuje, że ma koronawirusa prosi także wszystkich o ostrożność, zachowanie zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii, i nie zapominanie, że epidemia koronawirusa się nie skończyła.

-Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie – napisał na swoim facebooku Adam Małysz.

Witajcie kochani.Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w…

Opublikowany przez Adama Małysza Poniedziałek, 22 czerwca 2020

autor: Wojciech Żegolewski
źródło: Adam Małysz facebook

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Bytom i Piekary zalane po burzach! Śląskie miasta liczą straty po nawałnicach [WIDEO]

Częstochowa: Zrozpaczeni pracownicy zrobili pogrzeb PKS-u! Mówią, że to wina PiS-u [WIDEO]

Kibice wracają na stadiony śląskich klubów! Nareszcie! Ale czekają ich obostrzenia [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close