KrajRegion

Aplikacja klubu Ruch Chorzów ma kolejny cel i nowe moduły!

W aplikacji Ruchu Chorzów jest nowy cel zbiórki – renowacja trofeów Niebieskich. Są też nowe moduły finansowe, które pozwalają na wsparcie klubu w prostszy sposób.

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

 

Aplikacja Ruch Chorzów: Kolejna misja dla kibiców Ruchu Chorzów

Trzecia zbiórka w aplikacji Ruchu Chorzów zakończyła się sukcesem. Udało się zebrać pieniądze na dofinansowanie zgrupowania Niebieskich w Kamieniu. Wcześniej zebrano środki na remont klubowej szatni i zakup sprzętu fizjoterapeutycznego. Teraz przed kibicami Ruchu Chorzów kolejna misja – renowacja klubowych trofeów. 

– W obliczu setnej rocznicy powstania Klubu naszym obowiązkiem jest zadbać o spuściznę poprzednich Niebieskich pokoleń. Celem jest przeprowadzenie specjalistycznej renowacji posiadanych pucharów zdobytych przez Ruch na przestrzeni lat, naprawa uszkodzonej gabloty oraz stworzenie nowej, która pozwoli na wyeksponowanie większej liczby trofeów. Łączny koszt to 7000 zł – czytamy na klubowej stronie.

Nowe moduły w aplikacji Ruchu Chorzów

Stale powiększa się sieć punktów partnerskich dostępnych w aplikacji Ruchu Chorzów. Obecnie – jak informuje klub – to już 45 podmiotów. Do aplikacji dodano także nowe moduły finansowe, które pozwalają w jeszcze prostszy sposób wspierać Niebieskich.

– Każdy użytkownik aplikacji może teraz w dowolnym momencie dokonać dowolnej wpłaty na konkretny cel, na który w danym momencie zbierane są środki. Druga nowa możliwość wsparcia to SMS-y Premium. Oba narzędzia są bardzo proste w obsłudze, „Niebieskich” można wesprzeć właściwie w kilkanaście sekund – tłumaczy klub.

Jak działa aplikacja Ruch Chorzów?

Żeby finansowo wspierać Ruch Chorzów wystarczy w klubowej aplikacji zarejestrować swoja kartę płatniczą, a później płacić nią za codzienne zakupy. Ponadto niebiescy stworzyli sieć lokalnych punktów partnerskich, gdzie z każdej takiej transakcji część środków trafi na klubowe konto. Można także wspierać Ruch poprzez zakupy w internecie. W tym przypadku nie trzeba rejestrować karty, wystarczy tylko przejść do sklepu w sieci z pozycji aplikacji. Wśród internetowych partnerów klubu jest ponad tysiąc sklepów, a wśród nich m.in.: Adidas, AliExpress, CCC, Castorama, Empik, New Balance, Pyszne.pl i wiele innych. Ruch Chorzów nawiązał także współpracę z BP i Tesco, gdzie można wspomagać klub poprzez karty przedpłacone.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Trzecia ofiara śmiertelna tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej! Kawał dachu uderzył w narciarzy!

Sosnowiec: 11-latek zmarł w domu dziecka. Prokuratura wyjaśnia, jak do tego doszło

Nowe przepisy dla tych, którzy chcą wziąć ślub kościelny!

 

źr.: mojchorzow.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close