RegionSport

Aplikacja Ruchu Chorzów już działa. Pierwszy efekt to wyremontowana szatnia! [ZDJĘCIA]

Na wracających z urlopów piłkarzy Ruchu czekała miła niespodzianka w postaci wyremontowanej szatni. To efekt m.in. pierwszej zbiórki przeprowadzonej w oficjalnej aplikacji Ruchu.

 

 

3-letnie dziecko w Oknie Życia zszokowało śląski internet! TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Pozostałe koszty remontu, znacznie przewyższające zebrane 5 tys. zł, wziął na siebie nowy Partner klubu z Cichej, firma Bat-Bud, która także przeprowadziła remont.

W szatni wymieniono kasetony na suficie, drzwi wejściowe, kaloryfer, gruntowanie wyremontowano łaźnię z natryskami. Całe pomieszczenie zostało odświeżone i pomalowane.

Kibic-artysta Bolesław Brodowy namalował na ścianach postać Gerard Cieślika oraz motywujące hasła według uznania zawodników i sztab. Planowana jest również wymiana okien w szatni.

W szatni wymieniono kasetony na suficie, drzwi wejściowe, kaloryfer, gruntowanie wyremontowano łaźnię z natryskami. Całe pomieszczenie zostało odświeżone i pomalowane (fot.Ruch Chorzów)
W szatni wymieniono kasetony na suficie, drzwi wejściowe, kaloryfer, gruntowanie wyremontowano łaźnię z natryskami. Całe pomieszczenie zostało odświeżone i pomalowane (fot.Ruch Chorzów)

-Kibicom Ruchu oraz firmie Bat-Bud serdecznie dziękujemy! – czytamy na stronie Ruchu Chorzów

źródło: Ruch Chorzów
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Kobieta zmarła kilka dni po porodzie. Rodzina oskarża lekarzy! [WIDEO]

Śląskie: Kontrowersyjne plakaty na przystankach! Wiecie o co chodzi? [ZDJĘCIA]

Nowe ceny biletów na Śląsku i w Zagłębiu! ZTM w marcu wprowadza nową taryfę

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close