Region

Awanturował się w autobusie, nie chciał ubrać maseczki. Znaleźli u niego amfetaminę

Policja z Łazisk zatrzymała 32-latka, który wywołał awanturę w jednym z autobusów. Mężczyzna nie chciał ubrać maseczki, a w kieszeni kurtki trzymał amfetaminę.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Do sytuacji doszło w miniony czwartek, 18 marca około godziny 17:30 w Łaziskach Górnych w jednym z autobusów miejskich. Kierowca linii nr 69 zwrócił się do Policji o pomoc przy agresywnym mężczyźnie. Na miejsce skierowani zostali policjanci prewencji. Jak się okazało, jeden z pasażerów, 32-letni łaziszczanin wszczął awanturę, nie chciał też założyć na twarz obowiązkowej w reżimie sanitarnym maseczki ochronnej. Nie zwracając uwagi na pozostałych pasażerów, człowiek ten krzyczał i używał wulgarnych słów. W trakcie policyjnych czynności w odzieży legitymowanego znaleziona została amfetamina.

32-latek został zatrzymany i przewieziony do Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych, gdzie po przesłuchaniu usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – posiadania ponad 50 działek środka psychotropowego. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Bezpośrednio po interwencji, za popełnione w autobusie wykroczenia, mężczyzna został ukarany mandatami.

Źródło i foto: KMP Mikołów

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Przez półtora miesiąca nie miały szans odrobić strat. Od 20 marca galerie handlowe znowu zamknięte

Zawalona kamienica w Rybniku: Część robotników z ekipy remontowej była pijana?

Kultura znowu zamknięta na klucz. Kina, teatry i muzea od 20 marca obejmuje nowy lockdown

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close