Region

Będzin: w centrum miasta przejechał autem po byłej żonie

Policja z Będzina zatrzymała 34-letniego mężczyznę, który po tym jak pokłócił się z byłą żoną, przejechał po niej samochodem. Kobieta z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi trafiła do szpitala. Mężczyzna był pijany.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w centrum Będzina. Jak ustaliła policja pomiędzy kobietą a mężczyzną doszło do kłótni. W pewnym momencie pijany 34-latek wsiadł za kierownicę fiata doblo i ruszył w kierunku stojącej przed maską auta kobiety.

Kierowca przejechał po ciele 40-latki nie zatrzymując się, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Potrącona 40-latka z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi trafiła do szpitala. Poinformowani o zdarzeniu będzińscy policjanci rozpoczęli poszukiwania 34-latka i zatrzymali go w mieszkaniu nowej partnerki życiowej.

Jak wykazało badanie, w organizmie mężczyzny znajdowało się ponad 2 promile alkoholu. Dalszym losem 34-latka zajmie się teraz sąd i prokurator. Mężczyzna odpowie teraz zarówno za uszkodzenie ciała kobiety, jak i jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Źródło i foto: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Policja apeluje do świadków wypadku, w którym zginęło 9 osób: Wasze relację mogą okazać się kluczowe!

Czy koronawirusem można zakazić się ponownie? Pierwsze przypadki zachorowań ozdrowieńców w Europie

W czwartek Piast Gliwice walczy o przepustkę do Ligi Europy, Już po raz 4

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close