RegionSportWiadomość dnia

Biało-czerwony urząd w Pszczynie. Skrobol: wszyscy dopingujmy piłkarzy!

Miasta z naszego regionu prześcigają się w tym, jak dopingować Polskę w dniu ich debiutu na #Euro2020. Na przykład Urząd Miejski w Pszczynie w pracy pojawił się dzisiaj na biało-czerwono. To jeden ze sposobów na wsparcie naszej reprezentacji podczas pierwszego meczu na Euro 2020. Dzisiaj gramy bowiem ze Słowacją.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Polska reprezentacja rozpocznie meczem ze Słowacją rozgrywki w ramach Mistrzostw Europy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

By okazać wsparcie pracownicy Urzędu Miejskiego w Pszczynie przyszli do pracy w narodowych barwach. Wszyscy kibicujemy biało-czerwonym!

– Zgrany i dobry zespół to podstawa sukcesu! Jako mieszkańcy Pszczyny bądźmy dziś razem dwunastym zawodnikiem naszej reprezentacji i dopingujmy piłkarzy, którzy w ramach Mistrzostw Europy o godzinie 18.00 rozpoczną spotkanie ze Słowacją. Trzymajmy kciuki! – napisał na Facebooku burmistrz Dariusz Skrobol.

Źródło i foto: UM Pszczyna

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Euro 2020: W poniedziałek pierwszy mecz biało-czerwonych. Nasi zagrają ze Słowacją

Polska gra ze Słowacją. Komu większe szanse dają bukmacherzy?

Łagodzenie obostrzeń na wakacje. Co się zmieni od 26 czerwca?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close