KrajRegion

Biedronka obniża ceny. Od dziś do soboty zakupy zrobicie z 50% upustem

Biedronka nie zagwarantuje słonecznej pogody w czerwcu, wolnych miejsc na plaży ani klimatyzacji w wagonie. Ale niskie ceny tak. W końcu obniżanie cen to specjalność sieci. Dowody? Od czwartku 18 czerwca do soboty 20 czerwca, klienci sieci kupując minimum dwa artykuły przemysłowe, w tym zabawki i wiele innych, zapłacą za nie aż 50 procent mniej.

 

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

Obchodząca w tym roku swoje 25-lecie sieć sklepów Biedronka wciąż mocno trzyma się filozofii zakładającej „Codziennie niskie ceny”, regularnie udowadniając, że wysoka jakość i atrakcyjna cena przy sklepowej kasie mogą z powodzeniem iść w parze.
Najnowszy przykład żelaznej zasady Biedronki dotyczącej cen można zobaczyć w jej sklepach od czwartku, 18 czerwca. Tym razem promocja dotyczy artykułów przemysłowych, z takich kategorii jak: kuchnia, zabawki, narzędzia warsztatowe i samochodowe, rowery, artykuły ogrodnicze i wielu innych. Akcja ma jasne reguły: od 18 do 20 czerwca klient Biedronki wybiera z półki co najmniej dwa towary objęte promocją i idzie z nimi do kasy. A tam płaci za nie połowę mniej w stosunku do ceny na etykiecie cenowej. Proste, prawda? Warto jedynie pamiętać, że limit rabatu na jednym paragonie wynosi 150 złotych.
Jakie produkty objęte są nową promocją? Między innymi: sprzęt elektroniczny, narzędzia, zabawki, rowery, artykuły ogrodnicze, akcesoria samochodowe, sprzęt sportowy i kempingowy, artykuły papiernicze, produkty potrzebne do grilla, znicze czy artykuły dla zwierząt.

Cieszymy się, że po raz kolejny nasza sieć może zaskoczyć klientów atrakcyjną ofertą. Zwłaszcza że dotyczy ona nie tylko produktów przydatnych latem, ale przez cały rok – mówi Piotr Konopko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Akcja trwa od 18 do 20 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły i regulamin promocji, lista wyłączeń i lista sklepów, których nie dotyczy akcja, znajduje się na stronie biedronka.pl
źr. biedronka.pl
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close