KrajRegion

Biedronka wydłuża godziny otwarcia. Sklepy będą czynne w godz. 6-24. To nic! Za chwilę będą czynne całą dobę!

Biedronka reaguje na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Od 2 kwietnia br. sklepy sieci Biedronka wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00. Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy Biedronka będą czynne całą dobę. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc.

 

TOP 5 Silesia Flesz: Koronawirus po śląsku, czyli region walczy z epidemią!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Biedronka dostosowała się do nowych regulacji w zakresie, m.in. godzin dla seniorów oraz zmniejszonych limitów osób w sklepach. Jednocześnie wydłuża godziny pracy sklepów:
  • Od 2 kwietnia sklepy Biedronka w całej Polsce co do zasady będą czynne w godzinach 6:00 – 24:00;
  • Od wtorku, 7 kwietnia do piątku, 10 kwietnia sklepy Biedronka będą czynne przez całą dobę;
  • W przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowne informacje będą także dostępne bezpośrednio w placówkach.

Dla naszych klientów ważne jest, by spędzić nadchodzące Święta Wielkanocne w najlepszy możliwy sposób. Świąteczne zakupy są szczególne i potrzebujemy na nie więcej czasu, by starannie dobrać produkty i zadbać o każdy szczegół, z myślą o naszych bliskich. Dlatego na ten czas przygotowaliśmy rozwiązanie szczególne: sklepy Biedronki przed świętami będą czynne całą dobę – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Biedronka z własnej inicjatywy już wcześniej wprowadziła wiele udogodnień dla pracowników i klientów jej sklepów. W placówkach dostępne są, m.in. żele antybakteryjne, oznaczone odpowiednie odległości między kupującymi przy kasie i osłony z pleksiglasu dla kasjerów.
źr. biedronka.pl
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

2 thoughts on “Biedronka wydłuża godziny otwarcia. Sklepy będą czynne w godz. 6-24. To nic! Za chwilę będą czynne całą dobę!”

  1. Tak firma dba o swoich pracowników. Ci ludzie – pracownicy biedrony – już pracują po 10 i więcej godzin. Czy przy tak intensywnej pracy ich układy odpornościowe nie są narażone bardziej na COVID? Niech ci decyzyjni sami przyjdą robić nocki po tyle godzin – ciekawe jak długo wyrobią. Co z rodzinami pracowników sklepów? Przemęczony do granic wytrzymałości tata lub mama – co oni mają z życia? No kur… jak można tak narażać swoich pracowników. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby wszyscy pracownicy sklepów wypieli się na „górę” i odstąpili od wykonywania pracy. Wszyscy, jak jeden… Ciekawe co wtedy zrobiliby władni. Aż strach pomyśleć co byśmy my klienci wtedy zrobili…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close