AlarmRegion

Bił, kopał i podduszał swoją dziewczynę. Został aresztowany

39-letni mieszkaniec Będzina przez ponad rok znęcał się nad swoją 42-letnią partnerką. Mężczyzna nie tylko wyzywał kobietę i jej groził, ale także bił ją, kopał, a nawet podduszał. Właśnie został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Mieszkaniec Będzina najwyraźniej zatęsknił za więzieniem, bo odbywał już karę pozbawienia wolności za znęcanie nad rodziną, od ponad roku znów znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją 42-letnią partnerką życiową.

Agresja domowego oprawcy wobec kobiety nie ograniczała się tylko do wyzwisk i gróźb, przybierała też formę rękoczynów. Kobieta była między innymi bita, kopana, a nawet podduszana. Jej dramat zakończyła policyjna interwencja domowa. Jak się okazało, nie były to jedyne „grzechy” 39-latka. W chwili, gdy domowy oprawca znajdował się już w rękach funkcjonariuszy, na policję wpłynęło zawiadomienie o zuchwałej kradzieży, jakiej miał się dopuścić będzinianin.

14 lipca w godzinach popołudniowych w jednym z budynków pocztowych na terenie miasta mężczyzna kilkukrotnie odwiedził placówkę pocztową i ukradł z niej gry, zabawki oraz książki dla dzieci warte prawie 800 złotych. Kradzież, której dopuścił się 39-latek, dokonana była również w warunkach powrotu do przestępstwa. Na wniosek policji i prokuratury będziński sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu będzinianina na dwa najbliższe miesiące.

Źródło i foto: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus u znanego producenta wędlin ze Śląska! Cztery osoby zakażone, kilkadziesiąt do badań

Tragiczny finał poszukiwań 25-latka w Katowicach. Policja odnalazła zwłoki mężczyzny

Śląskie: Policjanci kontrolują, czy klienci sklepów stosują się do obowiązku noszenia maseczek

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close