AlarmRegionWiadomość dnia

Tragiczny finał poszukiwań 25-latka w Katowicach. Policja odnalazła zwłoki mężczyzny

Niestety, poszukiwania zaginionego młodego mężczyzny w Katowicach, o których informowaliśmy wczoraj mają tragiczny finał. Policja odnalazła zwłoki poszukiwanego 25-letniego mężczyzny.

 

 

Czytaj także: Katowice chcą pozwać do sądu organizatorów marszu nacjonalistów

-Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 25-letniego mężczyznypoinformowali policjanci z KMP Katowice. Zwłoki 25-latka odnaleziono w rejonie, w którym od niedzieli prowadzone były zakrojone na szeroką skalę poszukiwania.

-Wykluczono udział osób trzecich, jednak jak zawsze w takich przypadkach ciało zostało zabezpieczone do dyspozycji prokuratora – powiedziała nam Agnieszka Żyłka z KMP Katowice.

Poszukiwania zaginionego 25-latka ruszyły w Katowicach w niedzielę, 19 lipca. Wtedy zrozpaczeni rodzice mężczyzny zgłosili jego zaginięcie policji. Rodzice 25-latka w minioną sobotę wyjechali na weekend. Wrócili do domu kiedy nie mogli w żaden sposób skontaktować się z synem. Niestety, w domu znaleźli jedynie jego dokumenty i rzeczy osobiste, jego samego jednak nie było.

Zaalarmowano natychmiast policję, ruszyły zakrojone na szeroką skalę poszukiwania mężczyzny w Katowicach. Jak informuje portal www.katowice24.info – służby ograniczyły na początku teren poszukiwań terenu, w rejonie ulic Wiertniczej, Leopolda, Bohaterów Monte Cassino oraz magazynu sklepu Agata.

Na pograniczu Bogucic, Dąbrówki Małej i Zawodzia, 25-latka szukali policjanci, strażacy a także psy wyszkolone do poszukiwań ludzi.

 

autor: Wojciech Żegolewski
źródło: KMP Katowice, katowice24.info

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

300 górników do wymazów. Koronawirus w PG Silesia w Czechowicach-Dziedzicach [WIDEO]

Gnijące truchło dzika pod oknami zrozpaczonego mieszkańca! Nikt go nie chciał posprzątać!

500 osób straci pracę w Mikołowie! Grupowe zwolnienia ruszają w zakładach Yazaki

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close