Region

Śląskie: Policjanci kontrolują, czy klienci sklepów stosują się do obowiązku noszenia maseczek

Pszczyńscy policjanci nadal odwiedzają sklepy. Sprawdzają, czy klienci i personel przestrzegają obostrzeń epidemicznych. Mundurowi skupiają się głównie na obowiązku noszenia maseczek. Dotychczas, nie stwierdzono szczególnych uchybień.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Policjanci przyznają, że mieszkańcy powiatu poważnie podchodzą do covidowego zagrożenia i przed wejściem do sklepu zakrywają usta i nos. Oczywiście zdarzają się przypadki, kiedy muszą interweniować. Wówczas jednak wystarczy pouczyć taką osobę, aby wszystko natychmiast wróciło do normy.

Mundurowi nadal będą zwracać uwagę na noszenie maseczek w sklepach, ponieważ ostatnio zauważa się pewne rozluźnienie w tym zakresie. Pamiętajmy, że stosowanie się do obowiązujących przepisów ma uchronić nie tylko nas przed ewentualnym zagrożeniem, lecz także klientów, personel sklepów i naszych bliskich w domach – czytamy na stronie pszczyńskiej policji.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE
300 górników do wymazów. Koronawirus w PG Silesia w Czechowicach-Dziedzicach [WIDEO]
Gnijące truchło dzika pod oknami zrozpaczonego mieszkańca! Nikt go nie chciał posprzątać!
500 osób straci pracę w Mikołowie! Grupowe zwolnienia ruszają w zakładach Yazaki

 

źr. KPP Pszczyna

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close