Region

Był napis kwiaciarnia, a w środku… nielegalne automaty do gier

Policja z Zabrza przejęła kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych. Znajdowały się w jednym z lokali na osiedlu Kopernika. Ich właścicielom grozi do 3 lat więzienia.

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Policjanci po raz kolejny weszli do jednego z lokali na osiedlu Kopernika. Tym razem udało się zabezpieczyć 3 automaty. Wartość zarekwirowanych maszyn to około 15 tysięcy złotych. Właścicielowi automatów jak również osobie, która wynajęła lokal za popełnione przestępstwo grozi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Był napis kwiaciarnia, a w środku... nielegalne automaty do gier. Fot. KMP Zabrze
Był napis kwiaciarnia, a w środku… nielegalne automaty do gier. Fot. KMP Zabrze

Pomimo grożących konsekwencji w dalszym ciągu znajdują się osoby, które trudnią się tego typu procederem, a także znajdują się właściciele nieruchomości, którzy nie interesują się, pod jaką działalność wynajmują należący do nich lokal.

Źródło i foto: KMP Zabrze

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Okolica Katedry Chrystusa Króla jak po przejściu dziczy. Elewacje i ściany zdemolowane po Strajkach Kobiet [WIDEO, ZDJĘCIA]

Budowa szpitala polowego dla chorych na COVID ruszyła w MCK. Rusza też rekrutacja personelu [WIDEO]

Ludzie kupują kwiaty od handlarzy pod cmentarzami. Solidarność z poszkodowanymi jest ogromna! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close