KrajRegion

CAFE SILESIA: Kiedy wziąć wolne, by mieć 7 długich weekendów w 2019?

Pierwsze w tym roku wydanie „Cafe Silesia”. Rozmawiamy o dniach wolnych od pracy w 2019 i przygotowaniach do sezonu narciarskiego.

 

Dziś po raz pierwszy w 2019 spotkamy się na antenie Telewizji TVS w programie „Cafe Silesia”. Na tapet weźmiemy, jak zawsze, bieżące i najciekawsze tematy! Czy wiecie, jakie dni trzeba wziąć, by w 2019 mieć aż SIEDEM długich weekendów? Zdradzimy wam na to sposób…

W poniedziałkowym (3 stycznia) programie dowiemy się też, jak przygotować się do wyjazdu na narty. W końcu sezon narciarski właśnie się rozpoczął!

Oglądaj „Cafe Silesia” w TVS w poniedziałki i czwartki o 16:35.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Urlop na żądanie: jakie prawa ma pracownik, a jakie pracodawca?

Lepszy urlop w 2019

Właśnie rozpoczęty rok jest wyjątkowo łaskawy dla pracownika. Dni wolne w 2019 układają się w bardzo dogodny sposób. Wystarczy dobrze zaplanować swój urlop, by cieszyć się aż siedmioma długimi weekendami!

W programie przedstawimy dni ustawowo wolne od pracy i zdradzimy, w które dni warto wziąć urlop, by mieć więcej wolnego w 2019. Oglądajcie koniecznie dziś „Cafe Silesia”, by już teraz zaplanować swój urlop!

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Styczniowe nowości w ramówce TVS! Sprawdź, co warto zobaczyć

Przygotowania do sezonu narciarskiego

W programie Kamil Kasprowicz (trener personalny Body Mind Experts) zdradzi, jak przygotować się pod kątem fizycznym do wyjazdu na narty. Chcesz dowiedzieć się, jak poprawić swoją kondycję na sezon narciarski? Ponadto poznać zalecane ćwiczenia przygotowujące do jazdy na nartach?

Wobec tego oglądaj dziś „Cafe Silesia”!

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Jedziesz na narty? Sprawdź warunki na stokach w Wiśle [WARUNKI NARCIARSKIE W WIŚLE]

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Koniecznie śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close