AlarmRegion

Chorzów: 45-latka chciała skoczyć z dachu. Uratowała ją policja

Policja z Chorzowa uratowała życie 45-letniej kobiecie, która chciała popełnić samobójstwo. Kobieta weszła na dach budynku i chciała skoczyć. Na miejsce wezwano policję, karetkę i straż pożarną.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 30 lipca, w Chorzowie. Wtedy dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał informację, że na dachu jednego z budynków przebywa kobieta, która prawdopodobnie chce z niego skoczyć.

Informacja ta została przekazana do wszystkich patroli w mieście. Jako pierwsi na miejsce dotarli mundurowi z chorzowskiej „jedynki”. Policjanci na dachu zauważyli kobietę, która siedziała na jego krawędzi. Stróże prawa nawiązali z nią kontakt. Gdy jeden rozmawiał i uspokajał 45-latkę, drugi policjant starał się jak najszybciej dostać w miejsce, gdzie przebywała kobieta. Nie było to łatwe, gdyż w budynku brakowało bezpośredniego wejścia na dach.

Mundurowy pobiegł jednak do sąsiedniego budynku, gdzie z jednego z mieszkań przedostał się na sąsiedni dach, a następnie biegnąc po dachach, w ostatniej chwili złapał desperatkę i nie dopuścił do tragedii. Mieszkanka Chorzowa została przekazana pod właściwą opiekę.

Źródło i foto: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

„Morawiecki: Niewykluczone, że będziemy musieli wrócić do stosowania zasad kwarantanny

Park Rozrywki Twinpigs w Żorach na sprzedaż! Czy znajdą się chętni? [WIDEO]

Do autobusu tylko przednimi drzwiami. Kierowca będzie kontrolował czy pasażer stosuje się do zasad sanitarnych

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close