KrajRegion

Chorzów: Kino samochodowe startuje już w niedzielę 24 maja!

Kino samochodowe w Chorzowie rusza już w niedzielę 24 maja. Na parkingu przy ulicy Cichej odbędzie się projekcja filmu „La La Land” w reżyserii Damiena Chazelle’a.

 

Kina samochodowe to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy standardowe kina nadal nie funkcjonują. W Chorzowie już 24 maja (w niedzielę) będzie można obejrzeć pierwszy plenerowy pokaz kinowy.

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Widzowie obejrzą go w bezpiecznych warunkach, siedząc we własnych samochodach

Po wielotygodniowym paraliżu spowodowanym epidemią koronawirusa, stopniowo znoszone są kolejne ograniczenia dotyczące między innymi organizacji wydarzeń kulturalnych. Dzięki temu możliwe stało się uruchomienie kin plenerowych i samochodowych. Chorzów będzie jednym z pierwszych miast, które zorganizuje seanse samochodowe.

Już od jakiegoś czasu przygotowywaliśmy się do zorganizowania kina samochodowego, jednak do tej pory nie było takiej możliwości. Teraz się to zmieniło, dzięki czemu możemy przejść od planowania do realizacji – mówi Marta Jakubczyk, dyrektor Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

 

Chorzów: Kino samochodowe

Pierwszy pokaz zaplanowano na niedzielę, 24 maja. Na ekranie będzie można zobaczyć „La La Land” – nagrodzony sześcioma Oscarami i siedmioma Złotymi Globami film w reżyserii Damiena Chazelle’a. Ponadto z brawurowymi rolami Ryana Goslinga i Emmy Stone. Ten przepełniony muzyką romans opowiada o losach początkującej aktorki Mii i muzyka jazzowego Sebastiana, pomiędzy którymi rodzi się płomienne uczucie. Dzięki miłości udaje mi się wyprowadzić swoje kariery na prostą. Realizując swoje marzenia, zaczynają jednak mieć coraz mniej czasu dla siebie nawzajem.

Projekcja rozpocznie się o godzinie 21.00, a na parking będzie można wjeżdżać już od 20.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Widzowie powinni przed, w trakcie oraz po pokazie, pozostawać w samochodzie – dopuszczone są jedynie auta osobowe – i będą zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem.

Kino samochodowe w Chorzowie już 24 maja

źr.: mojchorzow.pl

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wybory 2020: Premier Morawiecki podał prawdopodobną datę wyborów prezydenckich

Katowice: To już chyba przesada! Ludzie kradną wodę z cmentarza w Bogucicach! [WIDEO]

Kolejne kombinezony od WOŚP dla medyków walczących z COVID-19

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close