RegionSportWiadomość dnia

Co z biletami na mecz Ruchu Chorzów z Foto-Higieną Gać? Jest decyzja klubu!

Decyzją Zarządu i Rady Nadzorczej Ruchu Chorzów wstęp na sobotni (17.08) mecz z Foto-Higieną Gać będzie darmowy! Chcemy, by „Niebiescy” przystąpili do ligowej rywalizacji z jak największym wsparciem swoich kibiców! Wszyscy na Cichą!

 

 

Dlaczego chcą zamknąć Nikiszowiec? TOP 5 Silesia Flesz


W związku z przepisami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i wynikającego z nich obowiązku identyfikacji uczestników meczu, po darmowe bilety należy zgłosić się do Strefy Kibica przy Cichej, a w dniu meczu także do stadionowych kas. Posiadacze kart kibica proszeni są o ich zabranie, usprawni to proces wydawania darmowych wejściówek.

DARMOWE BILETY DOSTĘPNE SĄ TYLKO STACJONARNIE!

Kibice, którzy zakupili już bilety, będą mieli możliwość darmowego wejścia na inny wybrany mecz. Z kolei Karnetowiczom oferujemy darmowy bilet dla osoby towarzyszącej na inne wybrane spotkanie. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 241 75 54 wew. 44 lub drogą mailową: sklep@ruchchorzow.com.pl.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Defilada 100-lecia? Święto Wojska Polskiego w Katowicach ściągnęło tłumy [WIDEO]

Arcybiskup Marek Jędraszewski z poderżniętym gardłem! ZDJĘCIA szokują

Ogromny pożar sortowni odpadów. Zobaczcie ZDJĘCIA i WIDEO z miejsca akcji

źródło: Ruch Chorzów
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close