Region

Czeladź powalczy o tytuł świetlnej stolicy Polski

Czeladź zwyciężyła w pierwszym etapie plebiscytu „Świeć się z Energą”, który organizowany jest przez Energa SA z Grupy ORLEN. Oznacza to, że Czeladź znalazła się w grupie 16. polskich miast z najpiękniejszymi iluminacjami świątecznymi.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Dzięki zwycięstwu w województwie każdy z 16 mistrzów regionów awansował do finału zabawy oraz zdobył wart 10000 zł zestaw urządzeń AGD ufundowany przez Energę z Grupy ORLEN. Sprzęt trafi do osób w potrzebie i instytucji pomocowych. Wśród nagród znajdują się m.in. lampy UV służące do dezynfekcji pomieszczeń i wspomagające walkę z koronawirusem.

Finałowa runda głosowania w 12. edycji plebiscytu rozpoczyna się dziś i potrwa do 25 stycznia. Tym razem walczymy o dodatkowy sprzęt AGD dla potrzebujących warty 40000 zł – czytamy na stronie UM Czeladź.

Więcej informacji na stronie czeladz.pl.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

13-letnia Patrycja z Bytomia nie żyje! Zwłoki nastolatki znalazła policja [ZDJĘCIA]

Śmierć miesięcznego Wiktora z Rudy Śląskiej: Jest akt oskarżenia w szokującej sprawie!

Synoptycy zapowiadają jeszcze większe opady śniegu na Śląsku! Sypać może do soboty!

 

Źródło: UM Czeladź

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close