RegionWiadomość dnia

Śmierć miesięcznego Wiktora z Rudy Śląskiej: Jest akt oskarżenia w szokującej sprawie!

Prokuratura Okręgowa w Gliwicach przesłała do Sądu Okręgowego akt oskarżenia w sprawie śmierci miesięcznego Wiktora z Rudy Śląskiej. Chłopiec zmarł 22 lipca w szpitalu w Katowicach. Zarzuty usłyszeli wtedy jego rodzice. Ojciec – znęcania się nad dzieckiem i zabójstwa, matka – współudziału w zbrodni.

 

 

Kryminalna rozrywka w TVS! „Napisała: Morderstwo” od wtorku do czwartku o 21.25

– W toku postępowania zasięgnięto opinii biegłych z zakresu psychiatrii i psychologii co do poczytalności sprawców. Natomiast biegli jednoznacznie wskazali, że zarówno podejrzany jak i podejrzana w tej sprawie byli poczytalni mieli świadomość czynów jakich się dopuścili – mówi Joanna Smorczewska – Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Gliwicach.

Chłopiec został uderzony w głowę. Miał bardzo rozległe obrażenia czaszki, takie, które powstały od uderzenia narzędziem z ogromnie dużą siłą. Według prokuratury, matka dziecka doskonale wiedziała o tym w jaki sposób mąż zachowuje się wobec ich syna, natomiast mimo to w żaden sposób nie starała się po powstrzymać.

 

autor: Monika Taranczewska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Potężny wybuch gazu w Bytomiu. Prokuratura umorzyła śledztwo

W MCK ruszyły szczepienia pracowników służby zdrowia. W jeden dzień zaszczepiono 150 osób

W Pszczynie na sankach zjeżdżać można, a w Katowicach nie. Obostrzenia w praktyce wyglądają różnie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close