KrajRegionWiadomość dnia

Dokonano identyfikacji ciała dziecka wyłowionego z Kwisy. To 3,5-letni Kacperek

Wstrząsająca wiadomość. Poszukiwany od 27 kwietnia 3,5-letni Kacperek nie żyje. Dzisiaj rano do wiadomości publicznej podano, że wyłowiono z Kwisy zwłoki dziecka, niestety przypuszczenia, że to Kacperek się potwierdziły, bo zidentyfikował go krewny.

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Najpierw o wyłowieniu ciała dziecka z Kwisy poinformowała rano rzeczniczka bolesławieckiej Policji. W mediach zawrzało i wszyscy przypuszczali, że zwłoki mogą należeć do 3,5-letniego Kacperka, którego poszukiwania trwały od 27 kwietnia br. Niestety przypuszczenia okazały się prawdą, a ciało dziecka zidentyfikował krewny. Wstrząsające wieści potwierdził prok. Tomasz Czułowski z Prokuratury w Jeleniej Górze, relacjonując, że identyfikacji dokonano w trakcie prowadzenia czynności na miejscu odnalezienia ciała dziecka.

Do wyłowienia doszło na odcinku Kwisy pomiędzy Nowogrodźcem a Parzycami. Warto dodać, że zawodowy płetwonurek, który jest również biegłym sądowym, wskazał kilka trudno dostępnych miejsc, którego w jego opinii trzeba by było dokładniej zbadać. Do pracy wzięli się mundurowi i niestety znaleźli ciało 3,5-letniego Kacperka. – Dzisiaj od wczesnych godzin porannych funkcjonariusze policji wodnej razem z płetwonurkiem rozpoczęli sprawdzenie tych miejsc. W jednym z nich odnaleziono ciało chłopca – poinformowała na łamach RMF 24 rzecznika bolesławieckiej Policji. To  tragiczny finał historii, o której było głośno od 27 kwietnia. Przypomnijmy, że sprawę zaginięcia chłopca zgłosił jego ojciec, gdy chłopiec zniknął z ogródka działkowego, na którym przebywali razem. Policjanci od razu ustalili najgorszy możliwy scenariusz i rozpoczęli poszukiwania chłopca w rzece Kwisie, która znajdowała się w bardzo bliskim sąsiedztwie działki. U ojca dziecka stwierdzono 0,7 promila w wydychanym powietrzu, a ponad wspomina się o jego kryminalnej przeszłości. 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nie wszyscy hejtują medyków. Przypadek z Mysłowic chwyta za serce <3 [WIDEO]

Radar temperatury? Wynalazek ze Śląska to strzał w koronawirusową dziesiątkę!

Piłka nożna na Śląsku: Dla wielu klubów to koniec sezonu. ZPN wydał decyzję [WIDEO]

źródło: RMF 24

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close