AlarmRegionZdrowie

Nie wszyscy hejtują medyków. Przypadek z Mysłowic chwyta za serce <3 [WIDEO]

Tym razem nie obrażanie, a podziękowanie i miłe słowa. Taką kartkę na klatce schodowej znalazł Jacek Antoszek z Mysłowic, student pielęgniarstwa, a obecnie wolontariusz w wojewódzkim Sanepidzie. Ktoś napisał, że w imieniu sąsiadów dziękuje za to, co robi dla innych. Pan Jacek nie wie, kto jest autorem tych słów.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Lekarze zalewani falą hejtu! Co za dzbany to robią!?
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

– Poczułem się jak te pielęgniarki z Włoch, które wracają do domu i witane są oklaskami w swoim środowisku, bo robią dużo fajnych rzeczy, dobrą robotę. Więc tak się trochę poczułem. Doceniony. Mimo że jestem takim naprawdę małym trybikiem w tej całej maszynie i są inni, którzy o wiele więcej robią dla ludzi chorych i całej pandemii – mówi Jacek Antoszek, student pielęgniarstwa.

Wolontariusz to podziękowanie dedykuje jednak wszystkim tym, którzy na pierwszej linii frontu walczą z koronawirusem. W dobie licznych ataków na personel służby zdrowia takie kartki – po prostu przywracają wiarę w ludzi.

 

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wybory 10 maja nie odbędą się 10 maja. Ale w weekend ma być cisza wyborcza! [WIDEO]

Kopalnie walczą z koronawirusem. Ruszają badania przesiewowe górników na COVID-19 [WIDEO]

Już 15 tysięcy osób ma koronawirus. Co piąty jest ze Śląska!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close