Region

Dramat w Myszkowie! Przejechał policjanta i uciekł [WIDEO]

Przejechał policjanta i uciekł. Do zdarzenia doszło w Myszkowie w czasie próby zatrzymania. dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kierowcy bmw, który najprawdopodobniej jest nietrzeźwy.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Patrol drogówki zauważył zauważył opisywany pojazd. Pomimo sygnałów kierowca nie zatrzymywał się. W Myszkowie ścigane bmw zatrzymało się na czerwonym świetle. Policjanci wybiegli z radiowozu i próbowali wyciągnąć z auta kierowcę. Wtedy ten ruszył, dociskając jednego z policjantów do karoserii radiowozu i przejeżdżając mu po stopie. Policjant trafił do szpitala.

Uciekinier odjechał. Do akcji wkroczyli kryminalni. Okazało się ze uciekinierem jest 46-letni mieszkaniec Zabrza. Został zatrzymany 160 km dalej w Skarżysku Kamiennej, W jego mieszkaniu śledczy znaleźli również narkotyki. Jak się okazało, samochód przekazał swojemu 27-letniemu znajomemu, który miał się go pozbyć. Śledczy zatrzymali także jego. Sąd tymczasowo aresztował 46-latka na 3 miesiące. Jego 27-letni znajomy także trafił do aresztu.

Autor: Anna Tabaka

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Około 250-u pracowników PG Silesia straci pracę w ramach zwolnień grupowych [WIDEO]

Nielegalne wyścigi w Katowicach. Policja skontrolowała prawie 400 samochodów [WIDEO]

Śląsk: Sanepid szuka uczestników mszy oraz osób, które podróżowały pociągami [COVID-19]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close