AlarmRegion

Dramatyczne sceny w Będzinie! 56-latek celował pistoletem do 10-latka!

Chwile grozy w jednym z lokali gastronomicznych w Będzinie! Wtargnął do niego 56-letni mężczyzna i najpierw sterroryzował 49-letniego mężczyznę i jego 10-letniego syna celując do nich z przedmiotu przypominającego pistolet!

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po południu, w jednym z lokali gastronomicznych w centrum Będzina. Do środka wszedł pijany 56-latek, który bez powodu zaczął zaczepiać 49-latka i jego 10-letniego syna. Mężczyzna wyjął z kieszeni przedmiot wyglądający jak pistolet i grożąc jego użyciem, kazał im wykonywać swoje polecenia. Wezwani na miejsce stróże prawa zatrzymali 56-latka i zabezpieczyli broń. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 3,5 promila.

Jak się okazało, mężczyzna ma już na swoim koncie podobne przestępstwo. Pod koniec września, w innym lokalu gastronomicznym w centrum Będzina w podobny sposób zaatakował 40-latka, któremu przyłożył do głowy broń. Również i wtedy był pijany. Zastosowany pod koniec września środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru nie wpłynął jednak na poprawę jego zachowania. Tym razem sąd zdecydował o objęciu 56-latka najsurowszym ze środków zapobiegawczych i tymczasowo aresztował mężczyznę.

 

Źródło: KPP w Będzinie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiany w funkcjonowaniu szkół od poniedziałku, 19 października!

Śląskie: Śmierć księdza na oczach wiernych! Osunął się na ziemię udzielając komunii

Zwłoki młodego chłopaka znalezione w Rudzie Śląskiej. Szukało go ponad 100 policjantów

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close