AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Epidemia Koronawirusa: NIEOFICJALNIE!!! Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce? Ministerstwo nie potwierdza

Wg informacji Superexpressu – jest pierwszy potwierdzony w Polsce przez lekarzy przypadek koronawirusa!

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Namawiamy pingwiny z chorzowskiego ZOO na pączkoburgera 😉
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Na razie to informacja nieoficjalna – nie potwierdza jej Ministerstwo Zdrowia. Informację o ty, że jest pierwszy w Polsce przypadek koronawirusa – podał na Twitterze Superexpress. Wg informacji dziennikarzy tej gazety, pierwszy w Polsce przypadek koronawirusa stwierdzono w Krakowie.

Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce! To jeszcze informacja nieoficjalna

 

-Według nieoficjalnych informacji lekarze z 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie mają potwierdzony pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem – pisze na swoich łamach Superexpress. To na razie informacja nieoficjalna. Nie potwierdza jej póki co Ministerstwo Zdrowia.

 

Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce? Wg. nieoficjalnych informacji stwierdzono go w Krakowie!

 

Nie wiadomo na razie kim może być pacjent, u którego jako u pierwszego w Polsce stwierdzono koronawirusa. Jak donosi Superexpress – Ministerstwo Zdrowia nie potwierdza zakażenia koronawirusem w Krakowie. Co prawda minister zdrowie Łukasz Szumowski od razu na Twitterze zdementował informację, jakoby był już pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce – ale zdaniem szefa resortu zdrowia – pojawienie się pierwszego zachorowania na koronawirusa w naszym kraju to tylko kwestia czasu.

Wkrótce więcej informacji na ten temat.

Epidemia koronawirusa: Kolejny pacjent z podejrzeniem koronawirusa w szpitalu!

źródło: Superexpress
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Tajemnicze światła na niebie! [WIDEO] Widzieliście? Co to było?

Uczniowie Tarnowskich Gór wrócili z ogarniętych przez koronawirus Włoch. Czeka ich odosobnienie

Będzie dodatkowa kasa dla emerytów i rencistów! Ustawa o 13 emeryturze podpisana

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

2 thoughts on “Epidemia Koronawirusa: NIEOFICJALNIE!!! Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce? Ministerstwo nie potwierdza”

  1. No oszaleć można wirus wykryto w grudniu 2019 roku w styczniu już były pierwsze ogniska w Europie. Mając takie dane nie rozumiem PO CO RYZYKUJĄC SZUKALIŚMY WYPOCZYNKU W INNYCH PAŃSTWACH?.Czy nie lepiej było stracić zadatki ( przedpłaty) za rezerwację I DZIŚ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE NIŻ WRÓCIĆ Z PODEJRZENIEM TEGO WIRUSA I MARTWIĆ SIĘ CO BĘDZIE DALEJ? . MYŚENIE POPŁACA . Wirus jest u nas w kraju tylko NIE BARDZO ROZUMIEM DLACZEGO MINISTERSTWO ZDROWIA KŁAMIE MÓWIĄC , ŻE GO NIE MA.
    Miałam okazję rozmawiać z pracownikiem labolatorium w szpitalu zakażnym i TEMAT JEST UKRYTY POD WARSTWĄ POKRĘTNYCH INFORMACJI.
    NIE wiem jak działają procedury, ale ludzie mają problem z przeprowadzeniem testu nawet za własne pieniądze znam przypadek z Gdańska. Masek tych przystosowanych do ochrony przed wirusem TRUDNO JEST DOSTAĆ.
    Jak brakuje podstawy czyli masek to jak w rzeczywistości (nie informacje medialne) wygląda przygotowanie służby zdrowia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close