RegionWiadomość dnia

Fajny „kumpel” mieszkańca Świętochłowic. Ukradł mu 2 tysiące złotych

Takiego kumpla, jakiego ma jeden z mieszkańców Świętochłowic nie życzymy nikomu. Najpierw złodziej zaprosił go z dziewczyną w odwiedziny, a później… wziął sobie jego portfel, w którym były 2 tysiące złotych.

 

 

Zegarmistrz z Bytomia przekonał się o sile internetu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Na policję zgłosił się mężczyzna, który zgłosił kradzież portfela, w którym były dokumenty i 2 tysiące złotych. Pokrzywdzony przypuszczał, że okradł go kolega. Policja ustaliła, że dwa dni wcześniej mężczyzna przyszedł ze swoją dziewczyną w odwiedziny do „kolegi”.

Funkcjonariusze pojechali do mieszkania złodzieja, ale nie zastali tam nikogo. Dopiero dwa dni później, podczas patrolowania ulicy rozpoznali poszukiwanego. „Kumpel” usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Grozi mu 5 lat więzienia.

Źródło i foto: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szok i niedowierzanie! 27-latek oskarżony o brutalne zgwałcenie własnej matki!

Zygmunt Frankiewicz ostro przed wyborami w Gliwicach: „Strach pomyśleć, jak Moszyński będzie się zachowywał po wygranej”

Kierowca Porsche, który uderzył kobietę w twarz na pasach ma trafić do więzienia!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close