KrajRegion

Od stycznia ogromne kary dla kierowców! Zobacz, za co

Od stycznia zaczynają obowiązywać nowe przepisy dotyczące właścicieli samochodów. Nawet tysiąc złotych kary będzie grozić osobom, które w ciągu 30 dni nie zgłoszą transakcji kupna lub sprzedaży samochodu albo nie zarejestrują sprowadzonego pojazdu

 

 

Zegarmistrz z Bytomia przekonał się o sile internetu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

O nowych przepisach, które zaczną obowiązywać od nowego roku informuje TVN 24.

Zgodnie z nowymi przepisami, osoba, która rejestruje auto powinna zgłosić to w urzędzie w ciągu 30 dni. Musi przedstawić dokumenty – umowę, fakturę, darowiznę. Teraz jeśli tego nie zrobi, kierowca musi się liczyć ze sporym mandatem.

Obowiązek zgłoszenia kupna auta obowiązywał już wcześniej, ale nikt za niego nie karał. Jak poinformował TVN24.pl nowe przepisy spowodują, że w urzędach będzie trzeba zatrudnić od 6 do 8 nowych pracowników.

Źródło: TVN24.pl, fot. archiwum

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szok i niedowierzanie! 27-latek oskarżony o brutalne zgwałcenie własnej matki!

Zygmunt Frankiewicz ostro przed wyborami w Gliwicach: „Strach pomyśleć, jak Moszyński będzie się zachowywał po wygranej”

Kierowca Porsche, który uderzył kobietę w twarz na pasach ma trafić do więzienia!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close