AlarmRegion

Gliwice: Motocyklista pruł po A1 242 na godzinę! Policjanci z grupy SPEED ledwo nadążali [WIDEO]

242 km na godzinę. Jadący na motocyklu mieszkaniec Zawiercia przekroczył dozwoloną prędkość o 102 km na godz. W trakcie policyjnej kontroli wyszło także na jaw, że motocykl nie ma obowiązkowych badań technicznych. W ostatnim czasie policyjna kamera nagrała kilku miłośników szybkości.

 

 

Czytaj także: Katowice chcą pozwać do sądu organizatorów marszu nacjonalistów


Jeden z kierowców został zatrzymany w Będzinie, na DK 86 przez policjantów z sosnowieckiej grupy Speed. 44-latek, który jechał mercedesem, miał na liczniku prawie 170 km/h. Mężczyzna został ukarany 400-złotowym mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi.

 

Drugi, kierowca motocykla został zauważony na autostradzie A1. 52-latek poruszał się z taką prędkością, że nawet nie słyszał sygnałów jadącego za nim radiowozu. Policyjny wideorejestrator wskazał, że miał na liczniku przeszło 242 km/h, Dostał mandat w wysokości 700 złotych i 10 punktów.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Rusza KONKURS „Historyczna Pocztówka z Wakacji – 100 nagród na 100 lecie Powstań Śląskich”

Koronawirus na Śląsku: Już połowa gości z wesela pod Pszczyną ma koronawirusa

Bon Turystyczny 2020: Coraz więcej miejsc wypoczynku w bazie Polskiego Bonu Turystycznego

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close