KrajRegionŚwiat

Godzina policyjna wprowadzona w Grecji! W Polsce będzie tak samo?

Rząd Grecji ogłosił, że z powodu rekordowej liczby zgonów i znacznego wzrostu zakażeń koronawirusem w kraju od piątku na terenie całej Grecji zostanie wprowadzona godzina policyjna.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Od piątku, na terenie całego kraju między godz. 21:00 a godz. 5:00 rano następnego dnia będzie obowiązywać godzina policyjna” – oświadczył wiceminister obrony cywilnej Nikos Hardalias. „Przebywanie na zewnątrz w tych godzinach będzie dozwolone wyłącznie ze względów zawodowych, zdrowotnych i dla wyprowadzania zwierząt w pobliżu domu” – zaznaczył.

Lockdown w Polsce

Ostateczne decyzje dotyczące ewentualnego wprowadzenia lockdownu w Polsce miały zapaść w tym tygodniu, ale – jak wynika z nieoficjalnych informacji Wirtualnej Polski – zostały odłożone na tydzień następny. Jak dowiaduje się WP, we wtorek Rada Koalicji Zjednoczonej Prawicy podjęła decyzję, że tzw. twardy lockdown w obecnej sytuacji epidemicznej nie będzie wprowadzony.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jest szczepionka na koronawirusa. Jeszcze w tym roku firma ma wyprodukować 50 milionów dawek [WIDEO]

Katowice: Szpital w Murckach przygotowuje ponad 130 łóżek dla zakażonych koronawirusem

Jest nowy zakaz lotów! Rząd wprowadził zakaz lądowania samolotów z 10 krajów

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close