KrajRegion

Hunt Run – jak powstawał? [FABRYKI W POLSCE]

W programie „Fabryki w Polsce” (we wtorki o 17:15 na antenie TVS) podglądamy pracę polskich fabryk. Pozostając w wakacyjnych klimatach, sprawdziliśmy, jak powstawał festiwal muzyczno-sportowy Hunt Run!

 

W pierwszym powakacyjnym odcinku pozostaliśmy dalej w klimacie wakacji – sprawdzimy, jak powstał Hunt Run… „Fabryki w Polsce” to program, w którym odwiedzamy polskie fabryki, tłumaczymy procesy produkcyjne i przyglądamy się pracy nowoczesnych maszyn. Sprawdź szczegóły!

Oglądaj premierowe odcinki programu „Fabryki w Polsce” we wtorki o 17:15 na antenie TVS!

 

TOP 5 SILESIA FLESZ sprawdza, kto wyleciał z partii za start w wyborach!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Hunt Run – Najdzikszy bieg z przeszkodami!

W najnowszym odcinku przekonamy się, jak pod kątem organizacyjnym wygląda powstawanie pierwszego w Polsce festiwalu muzyczno-sportowego. W biegu Hunt Run w Kotelnicy Białczańskiej wzięło udział około 4 tysiące zawodników, natomiast wieczorem do muzycznych występów bawiło się ponad 8 tysięcy osób! Porozmawialiśmy z organizatorami, sprawdziliśmy zaplecze techniczne wyścigu i podejrzeliśmy, jak wyglądają prace nad przygotowaniem najdzikszego biegu z przeszkodami… Uwierzcie – jest co oglądać!

(fot. TVS)

 

Jak powstają zawiesia linowe?

W drugiej części programu powróciliśmy do fabrycznych klimatów. Zawiesia linowe stanowią element wyposażenia urządzenia dźwigowego żurawia czy suwnicy. Za ich pomocą można zawieszać, obwiązywać lub podtrzymywać podnoszony ładunek.

W najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce” postanowiliśmy sprawdzić, jak są produkowane. Aby się o tym przekonać, odwiedziliśmy zakład produkcyjny firmy Inter Rope w Jastrzębiu-Zdroju.

(fot. TVS)

 

HUNT RUN – ZOBACZ PIERWSZY ODCINEK „FABRYK W POLSCE” PO WAKACYJNEJ PRZERWIE!

Fabryki w Polsce: Wracamy po wakacyjnej przerwie!

Co nowego w TVS we wrześniu? Sprawdź nową ramówkę!

Ponadto chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close