KrajRegion

Jarosław Gowin zakażony koronawirusem. „I mnie w końcu dopadło”

Wicepremier Jarosław Gowin zakażony koronawirusem! „I mnie w końcu dopadło” – napisał w mediach społecznościowych lider Porozumienia.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin jest zakażony koronawirusem. Informację potwierdził Jan Strzeżek potwierdził – wicerzecznik Porozumienia.

O tym, że jest zakażony koronawirusem – poinformował na Twitterze także sam wicepremier Jarosław Gowin.

-I mnie w końcu dopadło… Cieszę się, że dopiero teraz i że przez minione 5 miesięcy mogłem budować pomoc dla polskich przedsiębiorców i pracowników. Wielkie podziękowania dla lekarzy! Dbajcie o siebie i swoich Bliskich. Kto może, niech się szczepi! Wkrótce pokonamy to świństwo! – napisał w sieci Jarosław Gowin.

Gowin nie przechodzi Covid-19 bezobjawowo. Jak przyznał Jan Strzeżek – wicepremier przechodzi zakażenie jak grypę. Cały czas pracuje jednak zdalnie. Zakażenie musiało nastąpić w ostatnich dniach, bowiem w środę, przed wylotem do Paryża Jarosław Gowin miał robiony test na obecność koronawirusa i jego wynik był negatywny.

źródło: RMF FM
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie cały czas do góry w statystykach! Obostrzenia będą także u nas?

Śnieg w Katowicach? To zobaczcie jak sypie w Wiśle! Narciarski warun w Beskidach bardzo dobry!

Seniorów po covidzie w Katowicach rozrusza personalny trener! Funduje go miasto

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close