RegionWiadomość dnia

Jaworzno: dom seniora pokonał koronawirusa. Wszyscy są zdrowi

Dobra wiadomość z domu seniora „Jesień na letniej” w Jaworznie. Po kilku tygodniach walki z koronawirusem udało się wygrać. Wszyscy pracownicy i podopieczni mają wyniki negatywne.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

– Z radością chcemy podzielić się dobrą wiadomością, że zakończyła się w Domu Seniora Jesień na Letniej w Jaworznie walka z koronawirusem. Wszyscy mamy wyniki negatywne, czujemy się dobrze, chociaż zwycięstwo nad COVID-19 okupione było ogromnym wysiłkiem fizycznym i psychicznym kadry pracującej. Dziękujemy wszystkim pracownikom Domu Seniora, którzy wespół z dr Dutkiewiczem i załogą WOT walczyli o zdrowie i życie seniorów. To była ciężka praca. Nikt kto nie był wtedy na naszym ośrodku, nie jest w stanie wyobrazić sobie ogromu trudu tej walki. Dlatego jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich którzy trwali , walczyli i zwyciężyli – piszą właściciele domu seniora w mediach społecznościowych.

Sytuacja w domu seniora „Jesień na letniej” była trudna. Na COVID zachorowało 41 pensjonariuszy domu, 9 zmarło.

Niestety, niepokojąca jest natomiast sytuacja w miejskim Domu Pomocy Społecznej. Obecnie koronawirusa wykryto tam u 24 pensjonariuszy i 5 pracowników. Zmarły trzy osoby.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jest szczepionka na koronawirusa. Jeszcze w tym roku firma ma wyprodukować 50 milionów dawek [WIDEO]

Katowice: Szpital w Murckach przygotowuje ponad 130 łóżek dla zakażonych koronawirusem

Jest nowy zakaz lotów! Rząd wprowadził zakaz lądowania samolotów z 10 krajów

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close