RegionWiadomość dnia

Jedna ze śląskich uczelni wygrała 5 milionów złotych – teraz czas na zakupy i modernizację

Konkurs „Uczelnia Dostępna” zakończył się ogromnym sukcesem dla jednej z bielskich uczelni. Chodzi o Wyższą Szkołę Administracji w Bielsku-Białej, która wygrała…5 milionów złotych. Zdobyte fundusze mają zostać wykorzystane na dostosowanie uczelni dla osób niepełnosprawnych.

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

epna”.

W skrócie chodzi o kształcenie bez barier i dostosowanie uczelni dla osób niepełnosprawnych. Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej wygrała 5 milionó złotych. Pokaźna suma pojawiła się w budżecie w ramach wygranej w konkursie „Uczelnia dostępna”. – (…) Dostosowane zostaną sanitariaty, korytarze zyskają kontrastowe kolory, które ułatwią przemieszczanie się osobom niedowidzącym. Poza tym na liście zakupów jest 20 tablic interaktywnych, 30 rzutników, 40 laptopów i system do prowadzenia telekonferencji czy transmisji wykładów na żywo, co z pewnością przyda się w dobie epidemii.czytamy na stronie internetowej Radia Bielsko.  Warto dodać, że pieniądze nie zostana wydane od razu, a planowane wydatki są rozłożone na okres 3 lat.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W tym roku księża nie odwiedzą wiernych podczas kolędy. Wyjątkiem specjalne zaproszenia

Koronawirus w liczbach: ZUS wypłacił blisko 1,3 mln zasiłków opiekuńczych na kwotę 912 mln złotych

Dyrektor Muzeum Auschwitz chce iść do więzienia za 13-letniego chłopca

źródło: Radio Bielsko
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close