AlarmRegion

Katowice: Komunikacyjny paraliż i potężne korki po defiladzie! Nie da się wyjechać z centrum!

Komunikacyjny paraliż po defiladzie z okazji Święta Wojska Polskiego i 100-lecia Powstań Śląskich. Z centrum Katowic praktycznie nie da się wyjechać.

 

 

Dlaczego chcą zamknąć Nikiszowiec? TOP 5 Silesia Flesz

Po zakończonej defiladzie z okazji Święta Wojska Polskiego, wciąż zamknięte są rondo i tunel pod rondem w Katowicach. Ale to nie jedyne kłopoty kierowców. Tłum, jaki przybył na defiladę rozchodzi się teraz do domów. Ci, którzy przyjechali samochodami – nie mają jak wyjechać ze śródmieścia.

 

Zakorkowana jest Sokolska do Chorzowskiej i do Misjonarzy Oblatów. Ciężko jest także dotrzeć Chorzowską do DTŚki. Odcinek od skrzyżowania z Sokolską do Legendii pokonuje się w około 40 minut!

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zaginiony Łukasz zamordowany?! Odkryto zwęglone zwłoki!

Katowice jak miasto-twierdza! Defilada 15 sierpnia to utrudnienia na cztery dni!

Zabrze: Tak pijanych nastolatek jeszcze nie widzieli! Miały 3,5 i 4 promile. Prawie się utopiły

Sytuacja z każdą chwilą powinna się jednak poprawiać. Policja w newralgicznych miejscach kieruje ruchem, ale rozładowywanie zatorów na pewno trochę potrwa. Sprawy nie ułatwiają także potoki pieszych, wracających z defilady. Organizatorzy szacują, że defiladę „Wierni Polsce” oglądało na żywo w Katowicach około 200 tysięcy osób!

autor: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close