AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Napluł kierowcy autobusu w twarz krzycząc, że ma koronawirusa!

Dramatyczne sceny w autobusie w Katowicach! Mężczyzna opluł kierowcę autobusu krzycząc, że ma koronawirusa!

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Śląsk i Zagłębie w obliczu epidemii!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Najpierw ubliżał swojej partnerce w autobusie, później krzyczał, że ma koronawirusa. Do zdarzenia doszło w Katowicach w autobusie Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej z Jaworzna. Mężczyzna zaczął wyzywać kobietę z którą jechał, a gdy kierowca zwrócił mu uwagę, przeskoczył przez odgradzające ich taśmy.

– Ten młody mężczyzna poczuł się urażony tym, że kierowca stanął w obronie kobiety. Krzyczał, że zrobi mu krzywdę, opluł go, po czym powiedział, że ma koronawirusa i uciekł. Służby sanitarne przekazały informację co kierujący w takiej sytuacji ma zrobić. Wszyscy pozostali pasażerowie opuścili pojazd, a autobus udał się do zajezdni – mówi mł. asp. Agnieszka Żyłka, KMP w Katowicach.

Zarówno mężczyzna, jak i jego partnerka uciekli z autobusu przed przyjazdem policji. Interwencji związanych z koronawirusem w autobusach jest coraz więcej. Policja często otrzymuje telefony od zaniepokojonych mieszkańców, którzy widzieli jak ktoś kichnął lub kaszlał w autobusie i domagają się aby ta osoba była z niego usunięta.

 

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zakaz wychodzenia z domu: Ulice puste, ale policji pełno [WIDEO]

Śląskie: 10 nowych przypadków koronawirusa i kolejny ozdrowieniec!

Śląskie: Przez koronawirus budżety miast czeka zagłada? Na pewno głębokie cięcia

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

2 thoughts on “Katowice: Napluł kierowcy autobusu w twarz krzycząc, że ma koronawirusa!”

  1. To jest szczyt bezczelności, takiego agresywnego pasażera z takim zachowanie to powinni dać do szpitala psychiatrycznego. Szkoda gadać, a do tego mógł mieć wirusa i zarazić cały autobus. Takich ludzi powinni zamykać i leczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close