Region

Katowice: Przebudowa wiaduktów nad drogą S86. Kolejne utrudnienia od 22 października

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozpoczęła prace związane z przebudową dwóch wiaduktów drogowych w ciągu ulicy Bohaterów Monte Cassino oraz remontem kładki technologicznej rurociągu ciepłowniczego nad drogą krajową S86. Kolejna zmiana organizacji ruchu we wtorek, 22 października.

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Pierwsze prace rozpoczęły się 16 września od przebudowy chodników wzdłuż S86, co jest związane z wykonaniem podparć zabezpieczających te obiekty do czasu rozpoczęcia ich przebudowy. Te roboty nie spowodowały utrudnień w ruchu pojazdów. Natomiast wykonanie następnych etapów robót wymaga wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu. Utrudnienia spowodowane będą rozpoczęciem montażu elementów podparcia. GDDKiA przewiduje, że montaż podparć potrwa do 7 dni. Po tym czasie organizacja ruchu będzie przywrócona do stanu istniejącego obecnie.

W związku z tym najbliższa zmiana organizacji ruchu nastąpi we wtorek rano, 22 października i będzie polegała na zawężeniu jezdni do trzech pasów ruchu w kierunku Sosnowca i do dwóch pasów ruchu w kierunku Tychów.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

13-latka z Polski zaszła w ciążę w Egipcie bo w basenie pływała sperma?

Spiderman z Bytomia! Chłopiec jechał uczepiony tramwaju! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Ludzie mówią, że w lesie stał się cud! Skąd to się tam wzięło? ]WIDEO]

 

źr. UM Katowice

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close