AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Szarpanina z policją w Ligocie. Są NOWE FAKTY w tej sprawie [WIDEO]

Nagranie, które krąży w internecie, miało ukazać policję z Katowic w złym świetle. Miało, bo z urywku filmu, na którym widać jak funkcjonariusze obezwładniają mieszkańców na katowickim osiedlu Ligota, można odnieść wrażenie, że przekroczyli swoje uprawnienia. Prawda – jak się okazuje – jest jednak inna.

 

 

Co za dzbany! Ludzie kradną wodę z cmentarza w Katowicach! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!


Bo policjanci interweniowali, ponieważ otrzymali zgłoszenie, że 5 mężczyzn spożywa alkohol w miejscu publicznym, a do tego zakłóca porządek.

-Tutaj napotkali trudności ze strony osób, wobec których interweniowali. Jeden z mężczyzn podał policji fałszywe dane. Inni mężczyźni byli agresywni, utrudniali policjantom wykonywanie czynności. W efekcie cała ta interwencja zakończyła się w taki sposób, że dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych za naruszenie nietykalności cielesnej policjantówmówi podkom. Magdalena Wiśniewska, KWP w Katowicach.

Dodatkowo okazało się, że mężczyzna, który podał policji fałszywe dane jest poszukiwany przez sąd w Katowicach, bo miał zostać doprowadzony do aresztu śledczego.

Szarpanina z policją w katowickiej dzielnicy Ligota [WIDEO, OŚWIADCZENIE POLICJI]

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zasady funkcjonowania placówek oświatowych i żłobków [AKTUALIZACJA 25.05.2020]

Koszmar w Rybniku! Matka wyrzuciła 11-miesięczne dziecko oknem! W jakim jest stanie?

Landrynki wciąż uziemione. WIZZ AIR wydłuża zawieszenie lotów do i z Polski

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

2 thoughts on “Katowice: Szarpanina z policją w Ligocie. Są NOWE FAKTY w tej sprawie [WIDEO]”

  1. Woow ale zbrodnia pili alkohol na ulicy za niedługo to w ogròdkach przy restauracjach też będą legitymować Was baranki niewolnicy systemu.!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close